Pure2Improve – innowacyjne spojrzenie na sport

Pure2Improve – innowacyjne spojrzenie na sport

Pure2Improve to nowa marka na rynku profesjonalnego sprzętu sportowego. Wizja producenta jest prosta: ,,wspomagać sportowców na każdym poziomie, aby poprawić ich wydajność”. Pure2Improve mając w swojej ofercie szeroką gamę różnych urządzeń i akcesoriów współpracuje z zawodnikami i trenerami reprezentującymi różne dyscypliny sportowe.

Idąc za globalnymi trendami w świecie sportu Pure2Improve dostarcza innowacyjny sprzęt charakteryzujący się najwyższą jakością wykonania. Oferta P2I skierowana jest dla wyczynowych sportowców, jaki i amatorów aktywności fizycznej, fizjoterapeutów, klinik rehabilitacyjnych i centrów zdrowia z szeroką gamą sprzętu fitness i cardio.

Sztandarowymi produktami P2I jest sprzęt treningowy i fitness. Poza gumami oporowymi czy piłkami balansowymi, w ofercie można znaleźć takie produkty jak rękawiczki do pływania, spadochrony oporowe, wielofunkcyjne rollery czy przyrządy do masażu.

Oczywiście Pure2Improve zadbał również o uprawiających najpopularniejszą dyscyplinę sportu jaką jest piłka nożna. P2I należy przede wszystkim wyróżnić za wysoką jakość wykonania. W piłkarskiej ofercie na uwagę zasługuje trenażer z rebounderem oraz pompowany, samowstający Defender, który jest nowoczesną odpowiedzią na mur piłkarski.

Kolejnymi dyscyplinami którymi zajął się Pure2Imrove są golf i koszykówka. W obu przypadkach P2I dostarcza sprzęt, który pomaga doskonalić precyzję. Umiejętność umieszczania piłki w dołku lub obręczy jest przecież kluczowa.

Marka Pure2Improve, mimo krótkiego stażu na polskim rynku zawiadomiła się nad Wisła na dobre. Obecnie produkty P2I można nabyć m.in. w sklepach stacjonarnych i internetowym GO Sport oraz na www.sportpoland.com.

Dodaj komentarz

Close Menu