Unifikacja PZPN: Bramka SKRZAT 300×100 cm

Unifikacja PZPN: Bramka SKRZAT 300×100 cm

Zgodnie z najnowszą unifikacją PZPN dla dzieci w kategorii wiekowej SKRZAT U6 i U7 zalecany wymiar bramek to 300×100 cm.

Poniżej przygotowaliśmy porównanie dwóch modeli bramek SKRZAT 3 x 1 m, aby ułatwić szkółkom piłkarskim i klubom wybór odpowiedniego modelu.

PARAMETRY Bramka Exit 3×1 m Gio SKRZAT Bramka Exit Scala 300×100 cm SKRZAT
ZDJĘCIE  

WYMIARY 300 x 100 cm 300 x 100 cm
TYP przenośna przenośna
SZEROKOŚĆ 300 cm 300 cm
WYSOKOŚĆ 100 cm 100 cm
GŁĘBOKOŚĆ 95 cm 80 cm
MATERIAŁ stal aluminium
PROFIL ⌀ 45 mm ⌀ 60 mm
KOLOR zielony srebrny
WYKOŃCZENIE galwanizowanie i malowanie proszkowe anodowanie
SIATKA EXIT czarna EXIT czarna plaster miodu
WYPOSAŻENIE siatka, 2 kółka transportowe siatka, możliwość dokupienia obciążenia
MONTAŻ wymaga złożenia wymaga złożenia
CERTYFIKAT

TÜV, CE, EN 71

zgodny z normą PZPN

TÜV, CE, EN 71

zgodny z normą PZPN

WAGA 19,5 kg 26 kg

 

 

Bramka Exit 3×1 m Gio SKRZAT

Odpowiednia dla klubów, akademii, szkółek piłkarskich, które współdzielą boisko z innymi drużynami. Dzięki dwóm kółkom transportowym bramki można szybko rozstawić na boisku przed treningiem, bez konieczności ich przenoszenia. Dzięki możliwości wstawienia jednej bramki Gio w drugą ich magazynowanie jest ułatwione – zajmują o 75% miejsca mniej w porównaniu do bramek stałych. Może być używana do gry na trawie, Orliku czy tartanie.

KUP TERAZ

Bramka Exit Scala 300×100 cm SKRZAT

Odpowiednia dla klubów, akademii, szkółek piłkarskich, które szukają bramki SKRZAT w wersji premium. Czarna siatka w kształcie plastra miodu i srebrny kolor sprawią, że bramka przyciągnie wzrok każdej osoby przechodzącej obok boiska, na którym odbywa się trening. Staranny dobór materiałów, oraz dbałość o szczegóły wykończenia sprawiają, że bramka będzie służyła przez kilka sezonów. Bramka Exit Scala 300×100 SKRZAT to elegancki design i solidne wykonanie.

KUP TERAZ

W piłce nożnej skrzatami nazywamy kategorię wiekową dzieci U6 i U7. Gra piłkarzy w tym wieku powinna pełnić funkcję zabawy, nastawionej na zdobywanie umiejętności pozwalających na przeżywanie radości podczas małych gier, rozwijania zainteresowania piłką nożną oraz systematycznego udziału w zajęciach.

Zalecana forma gry to 4×4 w ustawieniu 1-2-1 (obrońca, lewoskrzydłowy, prawoskrzydłowy i napastnik ) bez bramkarza. Skrzaty grają zgodnie z zasadą „wszyscy atakują i wszyscy się bronią”. W każdym meczu zmieniają swoje pozycje. Dzięki temu mają okazję trenować podania, przyjęcia, prowadzenie piłki, strzały oraz obronę. Poznają również ustawienia i pozycje na polu gry. Ważny jest częsty kontakt z piłką oraz przejrzyste reguły gry. Młody piłkarz musi się skupić nie tylko na prowadzeniu piłki i współpracą z kolegami, ale także na przeciwniku, obronie i poruszać się po określonej przestrzeni boiska.

Zajęcia mogą odbywać się na wszystkich boiskach. Kształt boiska powinien być prostokątny: długość 26–30 m, szerokość 20–22 m (od pola karnego do koła środkowego Orlika).

W naszej ofercie znajdują się również inne modele bramek: bramki ŻAK 300×155 cm, bramki ORLIK 5×2 m, profesjonalne bramki 7.32×2.44 m.

Dodaj komentarz

Close Menu